Si charita, organázácia, občianske združenie, individuál, ktorý robí tento svet lepším? Pomáhaš ľuďom, zvieratám alebo prírode? Alebo si v núdzi a potrebuješ pomoc napríklad formou webstránky, kde ťa ľudia môžu podporiť? Tak ti rád pomôžem:

Spravím pre teba bežnú webstránku zdarma.

 

Aké sú podmienky?www stranka zadarmo

Nič komplikované. Webstránku zdarma ti spravím, ak:

Prečo?

Budem úprimný – toto je forma reklamy. Čím viac webstránok vytvorím, tým viac ľudí o mojich schopnostiach vie, tým viacej potenciálnych zákazníkov získam v budúcnosti. No a prečo nespojiť užitočné s príjemným? Toto pomôže ako mne, tak aj tebe, a ja mám potom ešte aj dobrý pocit, že som pomohol dobrej veci, ktorá spraví tento svet lepším.

Taktiež som zástancom tzv. gift culture – darovacia kultúra, kde nie všetko musí byť o peniazoch. Pomôž niekomu, niečo mu daruj, a ono sa ti to nejako vráti – prinajmenšom vo forme dobrého pocitu.

 

Od teba budem potrebovať:

  1. Prístupové údaje na tvoj webhosting (alebo mi povedz, že ti stačí doména ako www.nieco.wordpress.com, potom netreba nič)
  2. Hrubú predstavu, ako by mala webstránka vyzerať. Aby som vedel, na čo sa zamerať, aké farby použiť a aké prvky potrebuješ. Tiež pomôže, ak mi pošleš nejaké vzorové stránky – podobné tvojej predstave.
  3. Vlastné texty, logo, obrázky. Ja ti vytvorím webstránku, ale nepoznám tvoju firmu / služby / produkt tak dobre ako ty. Pošli mi texty, logá a obrázky a ja to všetko doladím k tomu najlepšiemu výsledku. (Napríklad preverím texty z gramatického ale aj SEO hľadiska – aby boli čo najefektívnejšie vo vyhľadávačoch). Tvorba loga je osobitný projekt sám o sebe, to neponúkam.

Napíš mi a uvidíme, čo pre teba môžem spraviť.